ON Club Praha

Každý gay bar či klub je něčím charakteristický. Ani OnClub Praha není výjimkou. V současné době je po úplné rekonstrukci. Najdete ho na adrese Praha 2 - Vinohrady. Tento gay klub má tři patra, pět samostatných barů a jednu kavárnu v přízemí. Otevírací doba je od 7:30 do 17:00 a poté od 22:00 do 5:00 každý den 365 dní v roce (pouze výjimečně se stane, že by bylo zavřeno, většinou to je z údržbových důvodů). On Club Prague denně navštěvují stovky lidí, ať už to jsou místní a nebo lidé, kteří zde tráví svou dovolenou. Často se Vám tak stane, že zde naleznete někoho z jiné části světa a pokud umíte anglicky, tak se můžete od nich mnoho věcí dozvědět. V kavárně, která se nachází v přízemí, si můžete objednat snídaně, obědy i večeře. Můžete si zde zajít posedět s přáteli a dát si tedy něco dobrého k jídlu. Zajímavostí je, že si zde můžete objednat místnost pro několik lidí a sledovat na TV projekci třeba fotbalové nebo hokejové zápasy. Kvalitní personál On Club Praha se o Vás bude starat po celou dobu Vaší návštěvy a Vy si tak dokonale vychutnáte program, na který se budete dívat.

Nebudete mít žádné starosti. Manažeři, kteří se starají o tento podnik, vyhledávají pouze známé a zkušené DJ-e, kteří jsou vyhlášení po celé Evropě. Na diskotékách převážně hrají hitparády současné doby, ale občas zahrají o něco z 80. či 90. let. Někdy není špatné zavzpomínat si na staré dobré hity, které poslouchala minulá generace. To je možná také důvod, proč byl podnik On Club Praha vyhlášen jako nejlepší "párty podnik" roku v této oblasti.

ON CLUB A OSTATNÍ GAY KLUBY V PRAZE

On Club v Praze není samozřejmě jediným gay music club, do kterého se můžete jít bavit, je jich rovnou celá řada, mezi nejznámější patří gay klub Friends, který se považuje z pohledu interiéru za jeden z nejhezčích gay klubů v Praze. Mezi další kluby stojí za míňku gay klub Stage, který se řadí k těm novějším, dále je v Praze také známý gay klub Fenoman, Saints bar, nebo Klub 21. Za zmínku také bude jistě stát to, že jen pár kroků od On Club Praha se nachází vyhlášený gay Club Termix, který je v některých věcech hodně podobný, avšak najde se zde také pár malých nevýhod. Zejména to je, že zde nemají otevřeno od pondělí do neděle, ale otevírací doba je pouze středa až sobota. Dále má Termix Club k dispozici výrazně menší prostory. Nenajdete zde kavárnu, ve které by Vám připravili kvalitní pokrmová jídla, což může skutečně chybět, zejména tehdy, když jste na tanečním parketě nějakou hodinu a dostanete hlad. Klub Termix Praha má také menší nabídku nápojů oproti jiným velkým klubům, avšak dobrý drink Vám tady barmani udělají naprosto vždy. Wifi pokrytí zde není k dispozici a to zejména v dnešní době, kdy jsme závislí na elektronických přístrojích, které lze připojit k internetu, není moc dobrá zpráva. Vzhledem k tomu, že jsou oba podniky pár kroků od sebe, můžete zkusit navštívit jak Termix Club Praha, který hned po našem klubu určitě doporučujeme, tak i On Club ve stejný den a poté se rozhodnout, ve kterém jste se cítili lépe, a kde nabízí lepší program a příště už budete vědět, kde se vydáte.

Pevně však věříme, že si zvolíte OnClub Praha. Další nevýhodou u několika zde nezmíněných konkurenčních klubu je ta, že v nich nejsou kvalitní VIP prostory, kde se vyžaduje nejvyšší míra komfortu a soukromí. V Termix Praha mají jednak kvalitní VIP místnosti, tak také nabízí i jiné služby, které jinde nenejdete. Jestliže jedete do Prahy pouze na krátkou dobu a chcete si jeden den pořádně užít, pak nic neriskujte a vsaďte na jistotu, kterou Vám nabízí právě OnClub Praha, který je v této branži asi nejzkušenější. Další důležitou věcí, na kterou se musíte dívat je zda- li má daný podnik dostatečný počet parkovacích míst. U Termix Prague a také u On Club Prague jen tak lehce nezaparkujete, všude je modrá zóna, doporučujeme využít MHD, která je u obou podniků velmi blízko.

ON Club Praha prostory kavárny
ON Club nabízí také kavárnu s velmi kvalitní kávou a jinými nápoji.

Na závěr je důležité podotknout, že ne každý gay friendly podnik, který se nachází blízko centra Prahy, zaručuje vysokou kvalitu. Mnoho podniků si pouze určuje přemrštěné ceny za neodpovídající služby, jelikož si myslí, že si to mohou dovolit, ale časem zde stejně lidé přestanou chodit. Termix Klub jistě není úplně k zahození, mnoho věcí zde mají na výbornou, ale také je zde ještě mnoho toho, v čem se musí zlepšit. Ještě malá rada na závěr, vždy si pečlivě zjišťujte o podniku co nejvíce informací, podniky, které nemají vytvořené podrobné webové stránky, bývají často přinejmenším podezřelé a je dobré se jim vyhnout. Vyhnete se tak případným krádežím vašich cenností nebo třeba nějakým konfliktům.

Mezi další známé oblíbené gay kluby a gay bary Praha patří gay Klub 21, příjemný a útulný klub Latimerie, gay klub Střelec Praha, velmi oblíbená je také Jampadampa, nebo známý gay bar Heaven bar & Heaven shop & Heaven cinema, dále je také oblíbený gay club Alcatraz, klub Piáno Praha a intimní Sauna Bonbon, nebo také Sauna Marco a mnoho dalších. Gay bary a kluby v Praze mají vždy očekávanou úroveň, je tedy jistě z čeho vybírat.

Publikováno: 17. 10. 2023

Tagy: on club | onclub | on club praha | gay club praha | onclub praha | gay kluby