ON Club videa

Tato část stránky je zaměřena na On Club videa, která byla vytvořená v průběhu několika let existence našeho gay podniku. Některé momenty nejdou totiž zachytit na fotografiích a jednoduše se musejí natočit. Proto Vám tedy nabízíme tuto část naší stránky, kde naleznete jak nejnovější, tak i starší videa z různých druhů akcí a gay párty, které se u nás pořádaly. Videa jsou natáčená pomocí kvalitních kamer, které natáčejí ve vysoké kvalitě. Tyto videa mají také poměrně vysokou kvalitu zvuku, takže Vás při sledování nebude rušit nějaký šum, jak to bývá u méně kvalitních a starších kamer. Každé On Club video je v jeho průběhu popisováno nějakými titulky, které danou akci charakterizuje. Například v nich je napsané, v jaké části se aktuálně nacházíte, kdo ve vystoupeních účinkoval a podobně. Pokud se pořádá nějaká významná gay párty, pak objednáváme profesionální kameramany, kteří jednak natočí a sestříhají video, a také ho poté ještě nějak vylepší pomocí různých efektů, abyste z videa měli co největší zážitek. Některá On Club videa jsou natočená v hodinách, kdy jsme měli podnik zavřený a jsou na nich natočené veškeré prostory, které zahrnuje kavárnu, toalety, taneční parket v obou patrech, seznamovací místnost, a také VIP prostory.

Také jsme pro Vás natočili všechny naše gay bary, abyste mohli vidět, jak jsou naše drinky připravovány a co se v nich používá za lihoviny. Pokud máte například jako koníček natáčení různých videí, umíte alespoň trochu video vylepšovat a máte dobrou kameru, pak se s námi můžete domluvit a natočit pro nás nějaké OnClub video z akce, které se chcete zúčastnit a můžete získat od nás nějaký bonus v podobě vstupu zdarma a nebo nějaký dobrý drink.

ONCLUB VIDEA Z PROSTOR KLUBU

Všechny zveřejněné On Club videa jsou zdarma ke shlédnutí pro kohokoliv prostřednictvím youtube.com, a také je navíc nabízíme i zdarma ke stažení do Vašeho počítače, abyste je měli uložené v případě, že někdy v budoucnu budou tyto videa smazána. V budoucnu se jistě rádi podíváte na nějaké video z gay párty, které jste se u nás zúčastnili. Pomocí těchto videí máte také skvělou příležitost zjistit si, jaká společnost k nám chodí, jak tyto akce přibližně probíhají, jak jsou naše prostory vybavené a kolik lidí nás tak v průměru navštěvuje. Úvodní On Club video, které si zde můžete shlédnout, nabízí celkový pohled na náš podnik v době, kdy byl slavnostně otevřen. Na tomto videu jsou rozhovory lidí, kteří tento podnik nějakým způsobem řídí a popisují zde, jaké budou jejich cíle, čím chtějí své návštěvníky zaujmout a podobně. Video této tiskové konference má něco málo přes deset minut a jsou v něm obsaženy mnohé důležité informace o tomto podniku, které Vám umožní se snadno rozhodnout, zda-li budete tento gay podnik chtít navštívit a nebo ne, můžeme Vám však garantovat, že když gay klub OnClub Praha navštívíte, budete se rozhodně bavit, vezměte proto k nám sebou také kamarády a známé o zábavu budete mít u nás postaráno včetně kvalitní hudby a různých míchaných nápojů.

Náš podnik se neustále rozvíjí, a proto pokud se budou konat nějaké významnější změny, ať už to bude změna interiéru nebo příprava na budoucí akci, pak si můžete být jistí, že zde najdete aktuální video, na kterém bude vše podrobně popsáno. Nyní se tedy vrhněte do, sledováni kvalitních videí, které Vám o nás prozradí naprosto vše.

Publikováno: 17. 10. 2023

Tagy: on club | onclub | on club praha | gay club praha | onclub praha | gay kluby