ON Club prostory

Vzhledem k tomu, že byly On Club prostory kompletně předělávány před několika lety, tak zde naleznete opravdu luxusní vybavení, kterým se může chlubit jen málo který gay friendly podnik. Tyto prostory zahrnuje jedna kavárna, která je ve vrchním patře. Zde se může vejít až 50 osob a mohou využít různě velké stoly, které se mohou i spojit, takže u jednoho stolu může zasednout třeba i 20 lidí. Toto On Club prostředí je uděláno v retro stylu, takže po celé kavárně najdete různé postarší předměty, které byly typické pro dobu našich babiček a dědečků. Na každém ze tří pater samozřejmě nechybí toaleta, takže nebudete muset zbytečně chodit z jednoho patra do druhého. On Club prostory v prvním patře nabízí největší taneční parket, kde se obvykle hrají moderní hity ať už z domova nebo ze světa. Vedle tanečního parketu je moderně vybavený bar, ve kterém Vám nabídnou širokou škálu drinků a jiných nápojů. Stěny v našem gay klubu jsou vymalované pestrými barvami a nad tanečním parketem je velká disco koule, která dělá tu správnou atmosféru, jaká má být na každé akci. V každém rohu stěny se také nachází párty osvětlovače, které neustále mění barvy.

Hned vedle parketu je již dříve zmiňovaná Chillout zóna, do které se vleze zhruba 50 lidí. Zde také najdete jeden bar. Tyto prostory jsou předělány do stylu "The Beatles". Je zde přátelské prostředí a barmani Vás během několika okamžiků obslouží nějakým dobrým nápojem. O patro výše gay club nabízí o něco menší taneční parket, také s vlastním barem. Toto OnClub prostředí je ve futuristickém stylu.

ONCLUB MODERNÍ VYBAVENÍ A STYL

Najdete zde mnoho kvalitních LED technologií, ozvučení po celé budově využívá nejkvalitnější reproduktory s vysokou kvalitou zvuku. Taneční parket je menší z toho důvodu, že se hned vedle nachází velká místnost, ve které se mohou příchozí návštěvníci seznamovat. Nechybí tedy vlastní gay bar, stěny a předměty kolem jsou v červených a růžových barvách a osvětlení je zde velice slabé, tudíž máte dostatečné soukromí na seznamování. V tato místnost je ozvučená pomalou hudbou, která vytváří skutečně příjemnou atmosféru. No a v nejvyšším patře jsou On Club prostory vytvořené pro VIP klienty. Kromě baru a toalet je zde opět jeden malý taneční parket s disco koulí, hned vedle jsou pohodlné kožené sedačky, do kterých se můžete posadit a dívat se na vystoupení, které bude zrovna následovat. Toto On Club prostředí je předělané do stylu nejmodernějších trendů v USA. Na vystoupení se díváte pouze ze vzdálenosti několika metrů, tudíž Vám nikdo nezaclání, pohodlně sedíte a obsluha Vám je neustále nablízku a vše dokonale vidíte. Všude kolem je mnoho světel, reproduktorů, a také i ozdob, které ostatně nechybí v žádném patře. Vedle je ještě místnost, kde se můžete dívat na zmiňovanou TV projekci, kterou si také můžete objednat jen pro Vás a Vaše přátele.

Neseďte už tedy doma nebo někde na hotelu a přijďte se raději pořádně pobavit do našeho módně vybaveného gay klubu, který svým zákazníkům přináší nejvyšší možnou kvalitu komfortu, a také i skvělou společnost. Když jsme vybírali vybavení, tak jsme dbali na to, aby bylo vyrobené z nejlepších dostupných materiálu, takže se u nás budete cítit jako doma.

Publikováno: 17. 10. 2023

Tagy: on club | onclub | on club praha | gay club praha | onclub praha | gay kluby