ON Club program

Snad každý si vybírá podnik podle toho, jaký nabízí program, to je naprosto samozřejmé. Gay klub OnClub Praha Vám nabízí vždy zajímavý a pestrý program minimálně pro každou páteční a sobotní párty, nebo akci, díky čemuž se zcela jistě budete velmi dobře bavit. Pokud si zvolíte On Club program, pak si můžete být jistí, že se nudit nebudete, ať Vás baví cokoliv. U nás se totiž program pravidelně mění. U nás naleznete hned dva základní velké taneční parkety, takže Vám můžeme nabídnout každý den dva odlišné programy. Tyto programy mají různé vstupné, záleží na tom, kdo se stará o zábavu, jestli je to vyhlášený DJ, který má své akce po celé Evropě a nebo DJ, který je známý pouze v Česku. Zejména když je období svátků jako jsou třeba Vánoce, Velikonoce, Helloween, tak u nás najdete On Club akce se zaměřením na téma těchto svátků. Naší návštěvníci tedy ku příkladu přijdou v nějakém kostýmu nebo nějak namalovaní. Zaměření na kostýmy nebo líčení je vždy předem uvedeno na naších internetových stránkách. Na každé On Club party Vás bude obsluhovat příjemný personál, který se bude snažit vyhovět všem Vaším požadavkům. Obvykle tyto akce navštěvuje několik stovek lidí, proto pokud zde jdete na seznámení, pak budete pravděpodobně úspěšní.

V našem gay music klubu On Club se rádi řídíme tím, co chtějí naší návštěvníci, a proto pravidelně děláme ankety, kdy si můžete zvolit, jaký bude příští On Club program, a my se podle toho přizpůsobíme. U nás nenajdete nic staromódního, jelikož se řídíme podle nejnovějších světových trendů, to je ostatně také důvod, proč k nám chodí i mnoho lidí, kteří v Praze tráví svou zahraniční dovolenou.

ON CLUB AKCE A PÁRTY

Většinou jsou On Club akce dělány tak, aby byla na jednom parketu svižnější muzika a na druhém ta pomalejší, kde si trochu "odpočinete". Pokud má nějaký známý narozeniny nebo slavíte nějaké výročí, překvapte Vašeho partnera či kamaráda a nechte si v naší kavárně připravit dort a tuto výjimečnou událost můžete oslavit přímo na On Club párty. DJ zahraje několik písní podle přání oslavence a jako pozornost podniku dostanete i panáka zdarma! Pokud si zaplatíte VIP vstupenku, pak máte přístup ještě do jedné části našeho gay klubu, kde hraje ještě jeden DJ pouze pro omezený počet lidí! Na tuto vstupenku si můžete vzít ještě jednu osobu, se kterou jste se třeba seznámili v průběhu naší akce a můžete si tak trochu zatancovat v soukromí, kde není mnoho lidí a na parketě se nebudete tlačit. OnClub akce jsou skutečně velice pestré, proto se Vám nikdy nestane, že byste se nudili. Vždy Vás něčím novým překvapíme a naladíme Vás na správnou frekvenci, tudíž se Vám pryč rozhodně chtít nebude. On Club program také zahrnuje TV projekci filmů různých žánrů, většinou si lidé sami zvolí pomocí hlasování, jaký film se bude pouštět. Během této doby budete mít neustále k dispozici pojízdný bar, takže Vám žádný moment filmu neunikne.

Jestliže tedy nemáte co dělat, nebo chcete pořádně oslavit jakoukoliv událost, která je pro Vás důležitá a jste v Praze, nebo někde poblíž, tak je náš gay klub a On Club party tou správnou volbou. Přesvědčte se sami o tom, že Praha není pouze historické město plné památek, ale že nabízí i kvalitní zábavu, která je moderní a je srovnatelná s těmi světovými!

Publikováno: 17. 10. 2023

Tagy: on club | onclub | on club praha | gay club praha | onclub praha | gay kluby