ON Club galerie

Každý správný podnik by měl mít na svých webových stránkách bohatou galerii fotek. Také ani my nejsme výjimkou. Naše On Club fotogalerie jsou rozdělené do několika kategorií. Za prvé si vyberete rok, ve kterém byly fotky pořízeny a poté si už si najedete na jednotlivé akce, které u nás byly pořádány. Z našeho gay klubu se snažíme vybírat ty nejzajímavější momenty, abyste mohli vidět, co všechno od nás můžete čekat a jak se tady obecně bavíme. On Club fotky jsou ve vysoké kvalitě, kde můžete vidět, jak kolik lidí nás navštěvuje, tak i jak vypadá výzdoba, nebo vybavení. Také se můžete podívat na fotografie, které byly pořízeny před přestavbou a po ní. Uvidíte, jak se během několika měsíců tato budova změnila k nepoznání. Nové On Club fotky můžete vidět už jen několik hodin po skončení dané akce, takže uvidíte opravdu ty nejaktuálnější fotky. Pokud se organizuje nějaká větší a významnější událost, tak Vám přinášíme aktuální fotografie z příprav a Vy se tak snáze můžete rozhodnout, zda tuto akci budete chtít navštívit nebo nikoliv. Mimo to máme vyfocené veškeré prostory, které u nás máme do podrobných detailů.

Jelikož nic neskrýváme, tak jsme pro Vás nafotili i prostory, do kterých mohou pouze zaměstnanci podniku. Uvidíte tedy, jak vypadá naše kuchyň nebo v jakém stavu jsou jednotlivé skladovací místnosti. Pokud jste Vy sami nafotili nějaké fotky z akce, které jste se zúčastnili a chtěli byste tyto fotky sdílet s ostatními, tak nám je jednoduše pošlete přes mail a my si některé vybereme a rádi je zveřejníme.

ONCLUB FOTOGALERIE Z AKCÍ A PÁRTY

Některé On Club fotogalerie jsou tak vskutku zajímavé, že jsme se rozhodli je na některých stěnách našeho gay klubu vystavit ve okrasných foto rámečcích. Můžete se na ně podívat třeba ještě před začátkem programu. Tudíž by se dalo říct, že fotografie patří mezi naši nezbytnou výzdobu. V případě nějakých větších akcích, na které je důležitá delší příprava máme zaplacené i profesionální fotografy, kteří zvěční zajímavé momenty, které se u nás odehrají, a Vy si je poté budete moct jednoduše prohlédnout zde na internetových stránkách. Pokud nás zažádáte, můžeme Vám za malý poplatek dodat i CD, kde budou fotky z jednotlivých akcí, které zde nebyly zveřejněny. Můžete si tak udělat památku na zajímavé gay párty, kterých jste se u nás zúčastnili. Za pár let si tyto fotky jistě rádi prohlédnete a zavzpomínáte si nato, jak Vám bylo u nás a obecně v Praze hezky a že to tady opravdu žilo! Naše On Club fotogalerie jsou velice přehledné a každá fotka je i jednotlivě popsána. Je na ní uvedeno, kdy byla pořízena, v jaké části, jak se akce jmenovala a podobně. Vy se tak ani ve velkém množství fotek ztrácet nebudete a vždy budete vědět, o co vlastně šlo.

Taková malá zajímavost na závěr. Jedna ze sekcí našich fotek, které zde uvidíte je věnovaná focení s hosty, kteří se starali o program v průběhu akce. Můžete se tedy vyfotit s DJ-em, u kterého se Vám líbilo, jak hrál a nebo s různými herci, kteří dělali svým divákům zábavná vystoupení. Všechny materiály máte u nás pod jednou střechou, takže je využijte a poznejte, co všechno nabízí náš skvělý a přátelský podnik!

Publikováno: 17. 10. 2023

Tagy: on club | onclub | on club praha | gay club praha | onclub praha | gay kluby