ON Club drinky

Každý podnik tohoto typu musí nabízet bezesporu co možná nejlepší nápoje, jelikož ty jsou nezbytnou součástí každé párty a akce. Proto jsme kladli velký důraz na to, abychom měli zaměstnané takové barmany, které tato činnost baví a nebojí se experimentovat. Jsou vyškolení, pečliví a nikdy Vám nenalijí do sklenice méně, jak to v různých barech obecně bývá. Z tohoto důvodů jsou On Club drinky vyhlášené v Praze jako jedny z nejlepších. Nabízené nápoje jsou rozdělené do několika kategorií a podkategorií. V základu to jsou nealkoholické nápoje, které nejčastěji kupují ženy, najdete zde různé 100% džusy (jahoda, jablko, hruška atd.), které nenakupujeme ze supermarketů, ale od dodavatelů, kteří tyto džusy dodávají na objednávku pouze pro nás. V gay On Club nápoje nabízíme za rozumné ceny. Vzhledem k tomu, že u nás pracuje mnoho barmanů, kteří jsou opravdu bdělí a jejich ruce umí opravdu kouzlit, dostanete svůj objednaný nápoj během krátké chvíle.

Dále zde naleznete velice kvalitní alkoholické On Club drinky, které jsou dále rozdělené do podkategorií. Jsou to koktejly a míchané nápoje. Využíváme jak recepty, které jsou typické pro Českou republiku, tak i recepty, které jsou typické v exotických zemích, například Piña Colada, Blue Lagoon, Mojito a podobně. Také máme zaměstnaného jednoho barmana ze zahraničí, který se zabývá tvorbou nových drinků, a proto pokud chcete zkusit něco úplně nového, co nikde jinde neokusíte, tak ho jednoduše oslovte.

ON CLUB ZAHRANIČNÍ A EXOTICKÉ DRINKY

Samozřejmostí je led ke každému nápoji zdarma! Pokud nemáte rádi míchané nápoje, pak si můžete koupit některé z mnoha druhů likéru (fernet, Jägermeister, Becherovka a podobně), Whisky (Irská, Skotská a jiné), Koňaky, Tequily, Metaxy a mnoho dalších. On Club nápoje nabízíme v různých cenových relacích. Máme zde jak klasické místní a zahraniční lihoviny za běžné ceny, tak i prémiové značky, které nekoupíte jen tak někde, často jsou mnoho let staré, a proto je jejich chuť skutečně výjimečná a neopakovatelná. Jelikož spousta zákazníku ráda zapíjí lihoviny vodou nebo džusem, tak k vybraným nápojům dáváme džus či vodu dle výběru zcela zdarma. Další kategorií jsou teplé nápoje, kde najdete různé druhy čajů, káv nebo třeba horké maliny, které skutečně příjemně zahřejí, pokud k nám přijdete z venku vychladnutí. V našem podniku preferujeme zejména pivo značky Pilsner Urquell, které v Česku patří mezi jeden z nejoblíbenějších. Nabízíme však i jiné značky jako Gambrinus či Heineken. Další významnou kategorií jsou vína, která dělíme na bílá, červená a šumivá.

U šumivých vín najdete i originální Champagne, které je dovezené z Francie, takže pokud oslavujete nějakou výjimečnou událost, jistě si ho vyberte. Pokud zkusíte naše On Club drinky, tak vězte, že se dostanete do správné nálady a poté si mnohem více užijete hudbu, která Vás bude na tanečním parketu doprovázet. Závěrem ještě malá zajímavost, v nabídce máme také menu drinků, které se pravidelně mění, kdy si za určitou cenu zaplatíte většinou 5 různých nápojů a díky tomu už nebudete muset přemýšlet, co si za dnešní večer dáte. Náš gay club OnClub Praha nabízí opravdu kvalitní zábavu, která jde ruku v ruce s kvalitními drinky.

Publikováno: 17. 10. 2023

Tagy: on club | onclub | on club praha | gay club praha | onclub praha | gay kluby