Žízeň po zážitcích? Bernard akce provoní váš podzim!

Bernard: Tradiční česká značka

Sklo z produkce této značky zná snad každý Čech. Bernard je tradiční český pivovar, který se nachází v Humpolci. Pivovar byl založen roku 1597 a pyšní se dlouhou historií a tradicí výroby kvalitního piva. V 90. letech minulého století prošel pivovar těžkým obdobím, ale díky skupině nadšenců v čele se Stanislavem Bernardem se mu podařilo znovu postavit na nohy. Dnes je Bernard jedním z nejúspěšnějších pivovarů v České republice a jeho pivo si získalo oblibu i v zahraničí. Pivovar se zaměřuje na výrobu tradičních českých ležáků, ale v jeho nabídce najdeme i piva speciální, jako jsou například piva pšeničná nebo svrchně kvašená. Bernard je synonymem pro kvalitní české pivo a jeho popularita stále roste.

Akce a festivaly Bernard

Pivovar Bernard je známý nejen svým pivem, ale i podporou kulturních akcí. Každoročně pořádá festival Bernard Fest, který láká na hudební vystoupení, divadelní představení a samozřejmě i na pivo Bernard. Kromě toho pivovar podporuje i menší akce, jako jsou koncerty, sportovní turnaje a festivaly. Bernard se tak aktivně zapojuje do kulturního dění a podporuje regionální rozvoj.

Speciální nabídky a soutěže

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a soutěže, které pro vás pravidelně připravujeme! Sledujte naše stránky a sociální sítě, ať vám nic neunikne. Právě teď můžete soutěžit o hodnotné ceny, jako jsou například poukazy na nákup, elektronika nebo wellness pobyty. Zapojit se do soutěží je snadné – stačí odpovědět na jednoduchou otázku, zaregistrovat se k odběru novinek nebo sdílet náš příspěvek. Neváhejte a zkuste své štěstí!

Kde ochutnat pivo Bernard

Pivovar Bernard je známý svou nezávislostí a tradičními postupy vaření piva. Jeho chuť si nejlépe vychutnáte přímo u zdroje, v některé z jejich vlastních restaurací. Ty najdete po celé České republice, například v Praze, Brně, Českých Budějovicích nebo Olomouci. Nabízejí příjemné prostředí a široký výběr piv Bernard, včetně sezónních speciálů. Pokud hledáte autentický zážitek, navštivte pivovar v Humpolci, kde pivovar sídlí. Zde se můžete zúčastnit prohlídky pivovaru a ochutnat pivo přímo z tanku.

Tipy pro milovníky piva Bernard

Pro fanoušky piva Bernard máme pár tipů, jak si jeho chuť užít naplno. Vybírejte si spíše menší, specializované prodejny s pivem, kde dbají na správné skladování. Bernard je totiž nepasterované pivo, a tak je náchylnější na teplotní výkyvy. Doma ho skladujte v chladu a temnu, ideálně do spotřeby.

Ať už preferujete světlou jedenáctku, polotmavou dvanáctku nebo některou ze speciálů, vždy si vychutnejte pivo čerstvé. Bernard pravidelně pořádá dny otevřených dveří v Humpolci, kde se pivo vaří. Ochutnávka přímo u zdroje je zážitkem pro každého pivaře.

Publikováno: 07. 06. 2024